Meble.com.pl - komfort na miarę

Jasne wnętrze sprzyja odpoczywaniu. Im mniej przedmiotów ustawimy w sypialni, tym lepiej będziemy mogli się w niej wyciszyć. Projekt: Katarzyna Koszałka. Fot. Bartosz Jarosz

Biała sypialnia. 10 pomysłów na aranżację

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 18 sty 2016 09:31 (aktualizacja: 19 sty 2016 09:09)

Szukasz pomysłu na jasną i modną sypialnię? Zobacz, jak ją urządzić w białym kolorze.

Białe wnętrza są obecnie bardzo popularne. Oczywiście mają równie dużo zwolenników, co przeciwników. Jednak niechęć do białych wnętrz wynika najczęściej z błędnego przekonania, że są one zimne i bez wyrazu. Aby tak się nie stało, warto umiejętnie dobrać do niego dodatki. 

Biel w sypialni to doskonały pomysł, jeśli poszukujemy pomysłu na wnętrze, w którym będzie można spokojnie wypocząć. Biel jest jedną z nielicznych barw, która nie angażuje naszych zmysłów. Jest ona obojętna i neutralna. Nie męczy oczu, ani nie drażni nas. Dlatego też w sypialni sprawdzi się znakomicie.

Aby ożywić biel wystarczy połączyć ją z kolorowymi dodatkami. Zaletą białego koloru jest to, że pasują do niej wszystkie barwy - zarówno ciemne, jak i jasne. Doskonałym sposobem na ocieplenie białej sypialni będą meble z rysunkiem drewna. Drewno oswaja biel i sprawia, że staje się ona przytulna. Równie ciekawym pomysłem może być łóżko z miękkim, tapicerowanym zagłówkiem. Nie dość, że pomoże on zagospodarować pustą ścianę, to również doda wnętrzu nastrojowego klimatu i je ociepli. 

Biel jest również doskonałym punktem wyjścia dla śmielszych dekoracji. Aby nadać białej sypialni charakteru, wystarczy wykończyć jedną ze ścian tapetą z modnym wzorem. Na topie obecnie są indyjskie ornamenty oraz fototapety z widokami, które wyglądają jak prawdziwe zdjęcia. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA