Meble.com.pl - komfort na miarę

Białe łóżko ustawiono centralnie przy największej ścianie w sypialni. Stanowi ono widoczny element w pokoju, ponieważ została udekorowana tapetą. Projekt: Małgorzata Borzyszkowska. Fot. Bartosz Jarosz

Biała sypialnia. Tak ją modnie urządzisz

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 18 kwi 2016 10:45 (aktualizacja: 18 kwi 2016 11:04)

Jasne wnętrze sypialni to gwarancja wypoczynku i komfortu. Jak sprawić, aby było interesujące w wyglądzie? W galerii kilka pomysłów polskich architektów.

Biała sypialnia jest pełna przestrzeni. Wyróżnia ją także harmonijny i wizualnie spójny wygląd. W jej aranżacji należy jednak zachować umiar, szczególnie jeśli chodzi o meble oraz dodatki. W tej kwestii postawmy raczej na meble nowoczesne, lekkie w formie, bez zbędnych zdobień i dekoracji. Bardzo dobrym pomysłem są białe meble ocieplone drewnem, które sprawiają, że sypialnia zyskuje wygląd nowoczesny, ale także ciepły i klimatyczny.

Inną ciekawą opcją są tapicerowane łóżka z zagłówkiem. Są one nie tylko ładne i modne, ale także bardzo komfortowe. Zapewniają wygodne podparcie dla pleców, gdy zajmujemy siedzącą pozycję. Chronią także ścianę za łóżkiem przed zabrudzeniem. 

Aby wnętrze sypialni było uporządkowane, warto także postawić na łóżko z pojemnikiem na pościel. Pojemna szuflada zapewnia dodatkowe miejsce do przechowywania, np. rzadziej używanych rzeczy osobistych, pamiątek czy też dodatkowego kompletu pościeli. 

Więcej pomysłów na modą, jasną sypialnię w galerii zdjęć. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA