Meble.com.pl - komfort na miarę

Jadalnia Malta to propozycja dla nowoczesnego wnętrza, w których stawiamy na oryginalność i niepowtarzalne wzornictwo. Fot. Szynaka Meble

Białe meble do jadalni. 15 pięknych modeli

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 04 lis 2014 11:28 (aktualizacja: 05 lis 2014 08:57)

Biel to kolor, który idealnie współgra ze wszystkimi barwami. Uwielbia być w duecie. Co więcej ma właściwości relaksujące: wycisza i uspokaja. Zobaczcie jak prezentuje się w jadalni.

Białe meble do jadalni wymagają dość dużej dyscypliny, ponieważ łatwo ulegają zabrudzeniom. Ale biel jest magiczna. W „białej” jadalni panuje bowiem uroczysty elegancki nastrój.

Białe kolekcje są dość surowe w wyglądzie, a jednocześnie jasne i ciepłe. Ponadto, pozwalają w bezpieczny sposób zestawiać przedmioty różne stylistycznie i kolorystycznie. Są idealnym tłem zarówno dla spokojnej klasyki, nowoczesnej prostoty, jak i eksperymentów wzorniczych. A w niewielkich i słabo oświetlonych wnętrzach są niezastąpione, ponieważ odbijają światło. 

Jeśli chodzi o meble, określenie biała jadalnia jest bardzo pojemne i różnorodne. A to dlatego, że biel to szeroka gama odcieni: od zimnej, niemal szarej do ciepłej kremowobiałe. Jedne kolekcje wpadają w odcień niebieski, inne w żółty, a wszystko często zmienia się jeszcze zależnie od światła. Biel idealnie komponuje się z drewnem bądź z innymi kolorami, np. z czernią, kolorem szarym czy brązowym.  

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA