Meble.com.pl - komfort na miarę

Kuchnia całkowicie otwarta na strefę dzienną. Biały półwysep harmonijnie komponuje sie z aranżacją salonu oraz jadalni. Projekt: Katarzyna Uszok-Adamczyk. Fot. Bartosz Jarosz

Białe meble w kuchni. Zdjęcia z polskich domów

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 01 kwi 2017 08:08 (aktualizacja: 31 marz 2017 14:21)

Marzy Ci się kuchnia urządzona na biało? Zobacz, jakie meble do swoich kuchni wybrali Polacy.

Kuchnia w białym kolorze to doskonały wybór do ciemnych pomieszczeń, w których nie ma okna lub po prostu ciasnych i małych. Biały kolor bowiem idealnie rozjaśnia pomieszczenia. Dzięki szafkom kuchennym w białym kolorze pomieszczenie będzie wydawało się większe, jeśli zaś wybierzemy dodatkowo fronty wykończone wysokim połyskiem, odbijające się w nich światło sprawi, że pomieszczenie niemalże podwoi swój rozmiar.

Biel szafek kuchennych może być także doskonałym punktem wyjścia do śmielszych dekoracji. Oprócz tego, że można ją łączyć ze wszystkimi kolorami, to w dodatku świetnie współgra z mocnymi detalami. W białej kuchni możemy więc z powodzeniem zastosować kolorowe płytki lub szkło nad blatem. Taką kuchnię można również śmiało otworzyć na strefę dzienną. Białe meble są bowiem niezobowiązujące wzorniczo i mogą stanowić ciekawe, neutralne tło dla stylowego salonu.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA