Meble.com.pl - komfort na miarę

Skandynawskie aranżacje kochają naturalne, jasne drewno. Nie tylko w formie dodatków do wnętrza, ale także pięknej podłogi. Fot. Stadshem

Biały salon. Tak urządzisz go w skandynawskim stylu

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 06 paź 2014 09:38 (aktualizacja: 07 paź 2014 08:02)

Skandynawski salon jest jasny i przejrzysty. Oprócz wszechobecnej bieli wiele w nim naturalnych materiałów, jak chociażby drewno, a także pastelowych, jasnych barw i prostych stylistycznie mebli.

Styl naszych sąsiadów z północy podbił już niejedno serce. Białe wnętrza stylizowane na skandynawskie to trend, który utrzymuje się od dłuższego czasu i wygląda na to, że zadomowił się na dłużej. I choć całkowicie białe wnętrza mają tyle samo miłośników co przeciwników, to nie można im odmówić smaku i oryginalności. 

Biel to najistotniejszy element skandynawskich aranżacji. Oprócz ścian w tym kolorze nie może w salonie zabraknąć prostej sofy, najlepiej na cienkich drewnianych nogach, a także maleńkiego stolika przypominającego drewnianą tacę na krótkich nóżkach. Wszystko dopracowane jest subtelnymi dodatkami z naturalnego drewna, kolorowych tkanin i bajecznie uformowanej ceramiki. Bo choć skandynawskie wnętrza są bardzo białe, to nie brak w nich także koloru, który dominuje w postaci doskonale dopasowanych dodatków.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA