Meble.com.pl - komfort na miarę

Stolik dostępny w ramach kolekcji "Selene" marki Helvetia Wieruszów. Stolik posiada blat o zaokrąglonych bokach i praktyczną półkę na czasopisma, książki i drobiazgi. Fot. Helvetia Wieruszów

Biały stolik kawowy. Pokazujemy ofertę sklepów

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 24 paź 2014 15:20 (aktualizacja: 27 paź 2014 08:08)

Meble w bieli na dobre zagościły we wnętrzach naszych domów. Świetnie sprawdzają się zwłaszcza w salonie. Dziś prezentujemy białe stoliki kawowe - z myślą o wielbicielach klasyki, minimalizmu i ponadczasowej elegancji.

Stoliki kawowe w bieli posiadają niezaprzeczalny urok, który nadaje wnętrzu lekkości wizualnej. Wprowadzają do pomieszczenia odrobinę nieszablonowej elegancji, delikatności i subtelności. Ale nie tylko - białe stoliki są uniwersalne i dają nieograniczone możliwości kreowania wyglądu wnętrza. Można je zestawić z pozostałymi meblami w salonie, niezależnie od ich stylistyki czy wzornictwa. Dzięki nim możemy uzyskać ciepły i przytulny klimat, ale również chłodny i minimalistyczny. 

Kolejnym atutem białych stolików jest zdolność optycznego powiększania przestrzeni. W połączeniu z bielą ścian potrafią zdziałać cuda i nawet małe pomieszczenie zyska wrażenie przestronności. Biały stolik wymusza co prawda częstsze sprzątanie, ale w zamian za to daje poczucie świeżości i nieskazitelności.

Zachęcamy do obejrzenia galerii... 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA