Meble.com.pl - komfort na miarę

Biały kolor świetnie łączy się z odcieniem drewna dlatego, że jedno z drugim daje uczucie lekkości Fot. Marchetti

Biel i drewno to para idealna. Zobacz zdjęcia i przekonaj się sam

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 22 sie 2014 11:40 (aktualizacja: 26 sie 2014 08:20)

Biel kocha minimalistyczne wnętrza, zaś naturalne drewno w jasnych odcieniach jak jesion czy sosna uwielbiają pomieszczenia o ciepłym i swojskim klimacie. Czy więc jedno z drugim może ze sobą współgrać? Jak najbardziej! Ponadto jest to duet tak ciekawy, że śmiało można nazwać do parą idealną.

Biały kolor także ma swoje odcienie, jednak mimo wszystko kojarzy się większości z nas z zimnem, a jeśli jest go w nadmiarze, to może wywoływać nawet dyskomfort. Dlatego warto go nieco załagodzić, a to najlepiej zrobi właśnie drewno. Jasne odcienie drewna fantastycznie współgrają z wszelkimi odcieniami bieli i nie pozbawiają go elegancji.

Biel i drewno można stosować w praktycznie każdym zestawieniu. Dobrze wygląda na meblach do salonu i czyni je eleganckimi, a w sypialni tworzy efekt naturalności. W kuchniach najmodniejszym połączeniem bieli i drewna jest zestawienie białych frontów szafek z drewnianym blatem. Taki duet kolorów dobrze będzie wyglądał również w przedpokoju. Biel ma bowiem tą zaletę, że optycznie powiększa pomieszczenia. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA