Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja mebli managerskich "Sirio". Fot. Fabryka Mebli Biurowych Maro.

Biurko, które rozumie potrzeby użytkownika

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 15 lut 2014 07:40

Praca biurowa wymaga odpowiednich mebli, które spełniają pewne warunki. Pracownicy siedzą za biurkiem przeważnie osiem godzin, dlatego meble, jakie ich otaczają muszą zapewniać komfort i nie utrudniać wykonywanej pracy.

Na rynku jest wiele modeli biurek, od małych i prostych po duże, przeznaczone do gabinetów. Ich wybór zależy przede wszystkim o specyfiki pracy. Do otwartych przestrzeni biurowych idealnie nadają się minimalistyczne w wyglądzie biurka, do których można dostawić małe szafeczki z szufladami, które przesuwają się na kółkach. Takie meble można swobodnie ze sobą zestawiać, a pomiędzy blatami da się zamontować cienką ściankę działową, która pozwoli pracownikom na odrobinę odosobnienia. Biurka, które ma w swojej ofercie Fabryka Mebli Biurowych Maro w pełni spełniają wszystkie potrzeby użytkowników. Model „Opty” z zamontowaną przegrodą będzie doskonałym rozwiązaniem zarówno do dużych i otwartych biur, jak i do mniejszych pokoi, w których musi pracować kilka osób. Dodatkowo są one kompatybilne z innymi produktami tej firmy, co pozwala na łączenie różnych serii oraz uzupełniania mebli w miarę potrzeb.

W ciszy i spokoju

Prywatność w czasie pracy to bardzo ważny aspekt, a dość często brakuje jej pracownikom, którzy pracują w dużych grupach. Możliwość czynnej współpracy z innymi ludźmi oraz swoboda i przestrzeń pobudzają do kreatywnego działania, ale każdy potrzebuje czasem ciszy i skupienia. Tego niestety rzadko można doświadczyć w otwartych przestrzeniach biurowych. Biurko „MyBox” firmy Martela to nie tylko ścianka, która oddziela w razie potrzeby i pozwala spokojnie pracować. To przede wszystkim biurko całkowicie prywatne. Po skończonej pracy można zamknąć blat biurka i wszystkie prywatne rzeczy pozostawić w ukryciu. Służy do tego panel, który w chwili kiedy biurko jest otwarte pełni rolę działowej ścianki. Mebel posiada także możliwość zamykania na kluczyk oraz wmontowane kółka, które pozwalają na łatwe jego przemieszczanie.

Sprytne i pojemne

Z myślą o pracownikach, którzy przechowują dokumenty i potrzebują na nie więcej miejsca, został stworzony przez firmę Tobo system mebli „Noter”.  Modułowość tej kolekcji umożliwia indywidualne zaaranżowanie przestrzeni biurowej. Dopasowane nadstawki na biurko oraz duży wybór półek i szafek z szufladami, które posiadają funkcję zamykania na klucz, pozwalają na swobodne przechowywanie nawet zasobnej ilości dokumentów. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA