Meble.com.pl - komfort na miarę

"Tzsar" - home office marki Selva. Fot. Selva.

Biuro w domu? Czemu nie? Oto kilka oryginalnych pomysłów!

  • Autor: uk
  • 16 cze 2014 15:25 (aktualizacja: 26 cze 2014 08:18)

Meble biurowe w naszym domu mogą kojarzyć się z dawnym, stylowym "kącikiem do pisania listów", ale niekoniecznie. Mogą być na wskroś nowoczesne, bądź z nutką stylu retro.

Meble francuskiej marki Artcopi, przeznaczone do "domowego biura", najczęściej prezentują prostą stylistykę nie pozbawioną jednak pewnych odniesień do przeszłości. Z jednej strony biurko swoją prostotą formy może przypominać stół roboczy (nogi typu "krzyżak"), ale z drugiej strony - niewielka szufladka ozdobiona ciekawym stylizowanym uchwytem kojarzy się już ze stylem retro. 

Wydaje się, że najlepszym rozwiązaniem do "domowego biura" są meble wykonane z drewna lub okleiny, prezentującej zarówno naturalne wybarwienie, jak i rysunek usłojenia. Dlaczego? Otóż zalety naturalnego drewna dodają wnętrzu przytulność. Poza tym interesujące jest zestawienie nowoczesnych mobilnych kontenerków na kółkach oraz innych szafek biurowych z "przyjaznym" materiałem, jakim jest drewno. 

W projektach Patrici Urquioli widzimy niebanalne połączenie mebli biurowych o naturalnym rysunku drewna z bielą, np. krzesła wykonanego z tworzywa bądź bielą ścianki działowej montowanej do biurka. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA