Meble.com.pl - komfort na miarę

Prosta bryła stołu jest funkcjonalna i jednocześnie niezwykle elegancka. Fot. MDD

Biznesowe spotkanie przy konferencyjnym stole

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 10 lut 2014 14:17

Reprezentacyjny stół konferencyjny to wstęp do udanych rozmów biznesowych.

W wielu przedsiębiorstwach zdarza się prowadzić wewnętrzne szkolenia, przyjmować delegacje z innych firm, przeprowadzać rekrutację nowych pracowników lub potrzebować miejsca na nieskrępowaną rozmowę z przełożonym o np. podwyżce. W takich sytuacjach najlepiej sprawdzają się wyodrębnione od reszty obszarów pracy – sale konferencyjne. To, czy przestrzeń ta będzie w pełni przeszklona czy też oddzielona zwyczajną ścianą zależy już od projektu biura. Musi się jednak znaleźć w niej miejsce na duży stół i wygodne krzesła.

Pracodawcom, którzy cenią sobie proste i funkcjonalne rozwiązania firma Kinnarps przygotowała meble konferencyjne z „Serii F”, które mimo klasycznego wyglądu są wykonane bardzo nowocześnie. Dzięki temu praca przy nich jest efektywna i komfortowa. Organizując szkolenia lub większe spotkania w firmie należy brać pod uwagę wszystkie możliwości, łącznie z liczbą uczestników i zróżnicowaną tematyką. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest aranżacja sali stołem, który jest nie tylko mobilny, ale także posiada funkcję rozkładania. Możliwość demontażu i schowania takiego mebla w momencie kiedy nie jest potrzebny jest nieocenioną funkcją do mniejszych pomieszczeń, w których na co dzień nie ma miejsca na konferencyjny, duży stół.

W biurach, w których liczy się nie tylko funkcjonalność, ale także designerski wygląd sprawdzi się stół konferencyjny „H2” z oferty Fabryki Mebli Balma. Mebel został zaprojektowany przez Piotra Kuchcińskiego, a swoim niecodziennym kształtem wykracza poza biurowy schemat. Jego graficzna forma podstawy przyciąga wzrok, zachwycając minimalistycznym wdziękiem. Stół pasuje zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i tradycyjnych. Dokomponować można do niego dosłownie każdy typ siedzisk.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA