Meble.com.pl - komfort na miarę

Brązowe sofy doskonale wyglądają ustawione w okolicy kominka. Kolor ten naturalnie pasuje do ciepła w salonie. Fot. Brunner

Ciepłe wnętrza. Pomysły architektów na sofę obok kominka

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 24 paź 2014 09:26 (aktualizacja: 27 paź 2014 08:08)

Na chłodne wieczory w zaciszu własnego salonu najlepiej sprawdzi się sofa ustawiona obok kominka. Przedstawiamy dzisiaj wyjątkowo gorące aranżacje...doskonałe na zbliżające się mrozy.

Mieszkańcy domów są najczęściej także szczęśliwymi posiadaczami kominka w salonie, czym oczywiście nie mogą się pochwalić osoby mieszkające w bloku. Na szczęście producenci szybko dostrzegają niszę na rynku i dzięki temu powstały także biokominki, które można z powodzeniem ustawić w salonie znajdującym się w miejscu, gdzie nie ma komina. Nie można zaprzeczyć, że aranżacje salonu, w których występuje kominek, czy to taki, w którym skwierczy ogień z prawdziwego drewna, czy też model ekologiczny, należą do najprzyjemniejszych i w zupełnie naturalny sposób są cieplejsze i przytulniejsze od tych, które kominka nie mają. 

Warto jest ustawić sofę, fotele i stolik w taki sposób, aby razem z kominkiem tworzyły zamkniętą przestrzeń, pełną ciepła i spokoju. Dzięki temu salon stanie się bardziej przytulny, a wypoczywanie w nim będzie prawdziwą przyjemnością. Szczególnie w chłodne dni, kiedy ciepło dochodzące z kominka będzie przyjemnie ogrzewać.

W galerii zdjęć znajdziecie aranżacje z polskich wnętrz, w których projektanci proponuję różne sposoby ustawienia sofy w okolicy kominka, a także propozycje producentów. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA