Meble.com.pl - komfort na miarę

Fot. Dekoria.pl

Co zrobić, żeby stół w jadalni wyglądał świątecznie?

  • Autor: mg
  • 19 gru 2017 12:51 (aktualizacja: 20 gru 2017 09:23)

Świąteczną atmosferę czuć na każdym kroku. Nic dziwnego, skoro do świąt zostało już tylko kilka dni. Najwyższa pora zastanowić się więc nad dekoracją świątecznego stołu. Świetnym, a przy tym prostym do realizacji pomysłem będzie ozdobienie krzeseł.

Do świąt pozostało zaledwie kilka dni. To najlepszy moment, żeby pomyśleć, jak ozdobimy świąteczny stół. Wszak jest to mebel, który odgrywa główną rolę w trakcie świątecznej celebracji. To przy nim zasiadamy i spędzamy wspólne chwile. Właśnie dlatego chcemy, aby zawsze prezentował się jak najlepiej. Na pewno dobrym pomysłem będzie odpowiednie udekorowanie krzeseł, które ustawimy przy jadalnianym stole. Bowiem nawet najlepiej przygotowana zastawa stołowa nie będzie prezentować się ładnie, jeśli będą przy niej stać zniszczone krzesła.

Z racji na wyjątkowość okazji możemy skorzystać z pokrowców na krzesła i specjalnych szarf wykonanych z tkanin ze złotym wykończeniem lub drobnymi złotymi motywami. Dzięki nim szybko odmienimy dobrze nam znane meble, które dodatkowo nabiorą świątecznej elegancji. Równie dobrym pomysłem będą pokrowce w kolorze czerwonym lub dekorowane modną w tym sezonie szkocką kratą.

Zwolennicy bardziej oryginalnych rozwiązań mogą "ubrać" krzesła w pokrowce pochodzące z różnych kompletów. Tak czy inaczej warto poświęcić temu elementowi aranżacji trochę więcej uwagi i wybrać kilka dodatków, które zagwarantują elegancką jadalnię.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA