Meble.com.pl - komfort na miarę

Czerwona kuchnia to doskonały wybór do aneksów, które otwarte będą na salon. Fot. IKEA

Czerwono-biała kuchnia. Nowoczesna i energetyczna

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 06 paź 2014 09:26 (aktualizacja: 07 paź 2014 08:03)

Doskonały pomysł dla osób z temperamentem, ale także dla tych, którzy chcą skutecznie ożywić wnętrze domu. Czerwona kuchnia to energia i nowoczesność w jednym wydaniu.

Urządzenie kuchni w czerwonym kolorze wymaga precyzji i rozwagi, ale dobrze zaplanowana, będzie ozdobą całego domu. Czerwona kuchnia lubi zwracać na siebie uwagę, dlatego jeśli nie mamy nawyku częstego sprzątania, warto jest zastosować w niej dużą ilość zamkniętych szafek, a nawet wysokie zabudowy pod sam sufit. Oszczędzimy dzięki temu czas na sprzątanie kuchennych bibelotów, ale też zyskamy wiele miejsca do przechowywania żywności oraz wszelkich innych potrzebnych przedmiotów. 

Czerwony kolor doskonale prezentuje się na lakierowanych powierzchniach. Zbyt duża ilość tej barwy może jednak przytłaczać, dlatego warto jest połączyć ją z innym kolorem. Aby uzyskać jasną aranżację dobrym rozwiązaniem będzie połączenie go z białą barwą, jeśli zaś chcemy uzyskać ciemniejszą kompozycję, czerwień będzie się dobrze prezentować również z ciemnymi fornirami imitującymi drewno. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA