Meble.com.pl - komfort na miarę

Fotele marki Bla Station. Fot. Bla Station

Designerskie fotele w twoim domu!

  • Autor: uk
  • 09 cze 2014 11:18 (aktualizacja: 12 cze 2014 08:03)

Jeden fotel może odmienić całe wnętrze! A jaki fotel? Przede wszystkim o oryginalnej, zaskakującej formie i nietypowych elementach dekoracyjnych. Zobaczmy, co tutaj mamy...

Na "pierwszy ogień" weźmy fotel "Soft" firmy FewChairs. Charakteryzuje się ciekawą formą - siedzisko łagodnie przechodzi w podłokietniki przypominające... skrzydła! Jest wizualnie lekki, delikatny. Występuje w ośmiu kolorach tapicerki z materiału oraz w skórze, nogi i spód fotela dostępne są natomiast w dwunastu różnych kolorach (w tym w sześciu z forniru).

Następnie mamy fotel "Art Deco" marki Kare Design. Model ten przyciąga uwagę lekko stylizowanym kształtem zaakcentowanym aksamitną tapicerką w kolorze zielonym. Jest dosc masywny, "przysadzisty", a to głównie za sprawą "grubego" siedziska, niskiego oparcia przechodzącego w "uszy" oraz krótkich nożek.

Fotel "Rivet" jest bardzo wygodny, a jednocześnie "dostojny" , prezentując się w aksamitnej tkaninie obiciowej w kolorze czarnym. Nóżki wykonane są z lakierowanego drewna brzozowego.

Fotel "Pipe Blue" również jest pokryty aksamitną tkaniną, lecz w kolorze niebieskim. Zarówno kolor, jak i forma fotela nawiązują do "morskiego" designu. 

Z kolei fotele marki Fratelli kojarzą się ze stylistyką wikińską!

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA