Meble.com.pl - komfort na miarę

Zabudowa ścienna w klasycznym stylu z pozoru nie wygląda jak domowe biuro. Dzięki wolnej przestrzeni pod blatem, możemy ustawić tu krzesło. Fot. Hammonds

Domowe biuro na 6 sposobów. Urządź je tak

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 23 wrz 2016 14:50

Zabierając często pracę do domu, warto zapewnić sobie odpowiednie warunki. Zobacz, jak można ciekawie i wygodnie urządzić domowe biuro.

Pracę do domu zabieramy dosyć często, dlatego też warto zapewnić sobie odpowiednie warunki do jej wykonywania. Nie ma nic gorszego, niż pracowanie na sofie z laptopem na kolanach lub przy jadalnianym stole, gdzie oprócz ważnych dokumentów leżą jeszcze niedojedzone przez dzieci kanapki czy brudne naczynia po kawie. Jeśli takie sytuacje się zdarzają, warto pomyśleć o wygospodarowaniu miejsca na domowe biuro.

Biurko do pracy nie musi być duże. Często wystarczy nam niewielki blat z nadstawką na dokumenty. Ciekawym rozwiązaniem są biurka z podnoszonym do góry blatem, pod którym mieści się pojemna szafka. Po skończonej pracy można schować do niej wszystkie rzeczy, a w salonie zapanuje porządek. Dobrym miejscem na domowe biuro są przejścia komunikacyjne, np. w zabudowanej szafie. Wystarczy jedną jej część przeznaczyć na blat, który posłuży za biurko. Zapewni to nie tylko wygodne miejsce z dużą ilością przestrzeni do przechowywania, ale również pozwoli ukryć domowe biuro przed gośćmi.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA