Jasne, stonowane barwy są dobre dla osób, którym ciężko się skupić. Na zdjęciu aranżacja z wykorzystaniem farb Beckers Designer Colour, kolor Marina Blue, Beckers Designer White. Fot. Beckers

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 12 cze 2017 13:45 (aktualizacja: 12 cze 2017 13:49)

Domowe biuro. Tak możesz je urządzić

Praca w domu, czy nawet nauka do egzaminu wymagają odpowiednio zaaranżowanego miejsca. Wygodne biurko i krzesło to podstawa, ale to nie wszystko... Zobacz, jak można ciekawie urządzić domowe biuro.

Jeżeli nie mamy wystarczającej przestrzeni na przeznaczenie osobnego pomieszczenia na biuro, możemy wygospodarować w tym celu na przykład część salonu i wyróżnić tę przestrzeń za pomocą kolorów. Pomalowanie jednej ściany w intensywnym odcieniu będzie nie tylko ciekawym rozwiązaniem, ale i dodatkową dekoracją całego wnętrza. 

Urządzając miejsce do pracy w mieszkaniu należy pamiętać o tym, by wpasować je w styl domowego wnętrza. Przy wyborze biurka czy innych mebli biurowych warto więc zadbać, by były one spójne z otoczeniem, zarówno pod względem kolorystycznym, jak i estetycznym. Odrobina czerni będzie sprzyjała poszukiwaniu energii do działania, zaś kontrastowa biel Beckers Designer White pozwoli rozjaśnić umysł. Całość zaś stworzy harmonijną i funkcjonalną kompozycję.

Dekorując przestrzeń do pracy lub nauki warto kierować się zasadą „mniej znaczy więcej”. Zbyt duża liczba elementów dekoracyjnych będzie bowiem rozpraszać uwagę podczas wykonywanych zajęć. Sposobem na uporządkowanie różnorodnych pomysłów i utrzymanie ładu jest wyłożenie ściany korkiem, do której można przypinać ważne notatki. Taka aranżacja w połączeniu z niebieskim kolorem Marina Blue stworzy idealne warunki do spokojnej pracy. Do tego regał plus kilka pojemników, by schować różnego rodzaju dokumenty czy akcesoria i przestrzeń do działania gotowa.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce