Meble.com.pl - komfort na miarę

Garderoba pełni wiele funkcji. Po jednej stronie kącik do pracy, po drugiej szafa. System drzwi przesuwnych zaplanowany został w taki sposób, aby umożliwić wygodne dojście do komputera. Fot. HTH

Domowe biuro. Tak możesz je urządzić

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 03 cze 2015 10:59 (aktualizacja: 06 cze 2015 10:31)

Urządzić domowe biuro wcale nie jest łatwo. Na szczęście są meble, które pozwolą ciekawie zaaranżować przestrzeń do pracy w salonie, sypialni czy jadalni. Zobacz jak możesz urządzić domowe biuro we własnym mieszkaniu.

Mówi się, że przynoszenie pracy do domu jest dla nas niekorzystne. Jeśli jednak system naszej pracy opiera się na wykonywaniu obowiązków nie w biurze, a we własnym mieszkaniu, wówczas konieczne będzie stworzenie do tego celu specjalnego miejsca.

Dobrym pomysłem na wygospodarowanie miejsca do pracy we własnym domu, jest zacisze sypialni. To pokój, w którym przebywamy zazwyczaj tylko wieczorami i w nocy, a więc w dzień jest miejscem cichym i spokojnym. Do sypialni można wstawić klasyczne biurko lub toaletkę, która będzie pełniła funkcję 2 w 1. Jeśli mamy miejsce w salonie na wstawienie biurka, warto jest ustawić je w kącie pokoju, najlepiej w taki sposób, aby osoba pracująca siedziała tyłem do salonu. Nie będzie się ona wówczas rozpraszać, jeśli wokoło będą inni domownicy. Dla zachowania porządku producenci proponują biurka z półką pod blatem, w których można ukryć wszelkie notatki oraz akcesoria papiernicze. W pokojach, gdzie kuchnia jest otwarta na salon i przedzielona jadalnią, również stół można wykorzystać jako miejsce do pracy. 

 

 

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA