Meble.com.pl - komfort na miarę

Nowoczesne płyty grzejne pozwalają na zabudowę blatu o obniżonej wysokości, dzięki czemu kuchnia może być ergonomiczna, jak również dostosowana do potrzeb korzystających z niej osób. Na zdjęciu: Kuchnia XL 3146 marki Ballerina Küchen z serii Comfort, z blatem o obniżonej wysokości, dedykowana osobom starszym. Fot. Ballerina Küchen

Drewno w kuchni. Te aranżacje cię zachwycą

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 06 lis 2015 10:30 (aktualizacja: 09 lis 2015 08:24)

Kuchnie z rysunkiem drewna są niezwykle popularne.  Zobacz najpiękniejsze aranżacje w różnych stylach.

Kuchnie z rysunkiem drewna jeszcze do niedawna kojarzyły się z przaśnymi, wiejskimi aranżacjami lub masywnymi meblami w klasycznym stylu. Drewno daje jednak znacznie więcej możliwości. Doskonale pasuje również do nowoczesnych wnętrz.

Drewno bardzo ociepla pomieszczenia, dzięki niemu wnętrza stają się przytulne, a aranżacje bardziej stonowane. Jego naturalna kolorystyka świetnie komponuje się z najróżniejszymi barwami, od zdecydowanych czerwieni czy mocnych czerni, po modną biel i kremowe beże. Chcąc stworzyć naturalną, ale ciepłą aranżację warto połączyć drewno z laminowanymi powierzchniami właśnie w kolorze beżu. Nowoczesną stylistykę uzyskamy łącząc drewno z bielą na wysoki połysk lub stonowaną szarością. Kuchnia elegancka i stylowa z pewnością zaprezentuje się w postaci drewna pokrytego błyszczącym lakierem, które wydobędzie głębię jego koloru oraz podkreśli eleganckie rysunki. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA