Meble.com.pl - komfort na miarę

Dzięki estetycznym płytom meblowym z dekorami, szkłem lub laminatami, garderoba może być ozdobą salonu. Fot. Rejs

Duża garderoba. Zobacz jak urządzić ją w sypialni i salonie

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 20 maj 2015 09:36 (aktualizacja: 21 maj 2015 08:10)

Garderoba przestała być wyłącznie domeną sypialni. Warto umieścić ją w salonie oraz każdym innym pokoju. Jej wnętrze zaś wyposażyć w nowoczesne systemy, które pomogą nam w utrzymaniu nienagannego porządku. Podpowiadamy jak to zrobić.

Garderoba powinna być w każdym mieszkaniu. Mała, czy duża, pozwoli pomieścić nie tylko aktualnie noszone ubrania, ale również koce, pościel czy kurtki na zimę. Można ją umieścić dosłownie w każdym pomieszczeniu, sypialni, salonie, przedpokoju. Także w kuchniach i łazienkach coraz częściej stosuje się ten rodzaj zabudowy. 

Jeśli chcemy, aby garderoba była elementem reprezentacyjnym w pokoju dziennym, wybierzmy drzwi wykończone kolorowym laminatem, drewnem lub efektownym dekorem. Doskonałym sposobem na wtopienie garderoby w salon, jest podzielenie jej na część zamkniętą i otwartą. Za drzwiami przesuwnymi znajdzie się miejsce na ubrania czy inne materiały, zaś w otwartych półkach schowamy książki oraz dekoracje. 

Wyposażając garderobę w wewnętrzne systemy, warto pomyśleć o dużej ilości półek, wieszaków na spodnie czy pantografach, które pozwolą dostać się do najwyżej powieszonych ubrań. Wszystkie te "gadżety" pozwolą utrzymać porządek w garderobie i sprawią, że każda rzecz będzie miała swoje miejsce. 

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA