Meble.com.pl - komfort na miarę

Biblioteczka wykonana z białej płyty, na tle białej ściany dosłownie wtopi się w otoczenie. Projekt: Konstanty Jeżewski i Alina Grzybowska. Fot. Bartosz Jarosz

Duży salon. 10 pomysłów na aranżację

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 14 paź 2014 08:50 (aktualizacja: 15 paź 2014 07:50)

Duży salon to marzenie wielu z nas. W dzisiejszej galerii zdjęć przedstawiamy 10 projektów polskich architektów wnętrz. Jeśli nie wiesz jak urządzić swój duży salon z pomysłem, koniecznie obejrzyj nasze propozycje.

Duży salon wydaje się być idealny do urządzania. Spora powierzchnia sprawia, że wiele możemy w nim zmieścić, wszystko będzie miało swoje osobne miejsce i nie wywołamy uczucia "ścisku". Niestety sama powierzchnia to nie wszystko. Często kiedy stajemy przed wyborem mebli do dużego salonu, a także dekoracji, mamy niemały problem. Warto wiedzieć w jaki sposób ustawiać meble i jak je odpowiednio dobierać, aby salon ciągle był przestronny, ale by znalazły się w nim wszystkie potrzebne strefy, jak. jadalnia, miejsce do odpoczywania, oglądania tv, czy nawet kącik do pracy.

W dzisiejszej galerii zdjęć zamieściliśmy dziesięć na prawdę ciekawych pomysłów, które należą do portfolio najlepszych polskich architektów wnętrz. Jeśli więc planujecie remont w salonie lub urządzacie właśnie to pomieszczenie, to zachęcamy do obejrzenia naszych propozycji. Mamy nadzieję, że znajdziecie wiele przydatnych inspiracji.

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA