Meble.com.pl - komfort na miarę

Jasna kolorystyka i jak najmniejsza ilość dodatków to kolejny sposób na wizualną czystość wnętrza. Przezroczysty stolik kawowy sprawia, że kompozycja wydaje się bardzo lekka. Projekt: Katarzyna Mikulska-Sękalska. Fot. Bartosz Jarosz

Duży salon. Tak urządzisz go z projektantem

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 01 kwi 2016 09:01 (aktualizacja: 04 kwi 2016 08:03)

Duży salon, to również ogromne pole do aranżacji. Zobacz najciekawsze polskie wnętrza i sprawdź, jak można urządzić salon z projektantem.

To, co zachwyca w dużych salonach, to przestrzeń. Dlatego też nie warto jej minimalizować. Zbyt duża ilość mebli może przytłoczyć wnętrze i sprawić, że z dużego i przestronnego, stanie się ciasne i bez wyrazu. Projektanci proponują meble do zabudowy, zamiast klasycznych wolno stojących brył. Ciekawym rozwiązaniem są meblościanki ukryte w ścianie, gdzie ozdobą są ich fronty, zaś całość mebla nie jest widoczna. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie zabierzemy cennej przestrzeni z podłogi salonu, a zapewnimy sobie odpowiednią ilość miejsca do przechowywania. 

W dużym salonie, gdzie skupia się całe życie rodzinne, nie można zapomnieć o dobrze rozplanowanej strefie wypoczynkowej. Najlepszym rozwiązaniem będą meble modułowe, z których możemy samodzielnie stworzyć wygodną, rozłożystą sofę. Poszczególne moduły możemy odłączyć, tworząc z nich pojedyncze siedziska - pufy, a w chwili potrzeby połączyć je z resztą sofy. 

W galerii zdjęć kilka ciekawych przykładów na to, jak z pomocą projektanta można urządzić duży salon.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA