Sypialnia Livorno firmy Szynaka Meble. Fot. Szynaka Meble

Sypialnia Livorno firmy Szynaka Meble. Fot. Szynaka Meble

  • Autor: mg
  • 23 lut 2018 11:08 (aktualizacja: 25 lut 2018 23:02)

Dwukolorowe meble w sypialni - sposób na ciekawe wnętrze

Sypialnia jest miejscem, które ma zapewniać przede wszystkim komfortowy, niczym nie zmącony odpoczynek. Stąd przewaga stonowanych kolorów i spokojnych form. Jednak są wśród nas zwolennicy bardziej odważnych rozwiązań i właśnie dla nich proponujemy dwukolorowe kolekcje.

Czytaj też: Jak wygląda rustykalny minimalizm w sypialni?

Sypialnia bez cienia wątpliwości powinna być oazą spokoju. Tym niemniej warto czasami pokusić się o "zburzenie" aranżacyjnej sztampy. Najprostszym sposobem jest wprowadzenie do wnętrza mebli w dwóch kolorach. W ten sposób zdynamizujemy przestrzeń, nadamy jej ciekawy, indywidualny rys. 

Dobór zestawień kolorystycznych zależy od naszej fantazji i... oferty dostępnej w sklepach. Najmodniejsze w tym sezonie są pary jednokolorowych frontów i elementów w odcieniach drewna. Szczególnie atrakcyjnie prezentują się jasne fronty z wkomponowanymi jasnymi elementami drewnianymi. Ale nie jest to obowiązującą regułą. Zwolennicy wyrazistych kontrastów mogą sięgnąć po ciemne gatunki drewna i biel, niekiedy łączone są ze sobą również dekory drewniane różniące się kolorem i usłojeniem. Wielkość poszczególnych elementów zależy od pomysłu projektanta, a wybór kolekcji podyktowany będzie naszymi gustami i preferencjami estetycznymi.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce