Meble.com.pl - komfort na miarę

Białe łóżko ustawiono centralnie przy największej ścianie w sypialni. Stanowi ono widoczny element w pokoju, ponieważ została udekorowana tapetą. Projekt: Małgorzata Borzyszkowska. Fot. Bartosz Jarosz

Elegancka sypialnia. Te meble wybrali Polacy

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 09 lis 2015 13:03 (aktualizacja: 12 lis 2015 08:25)

Prostota, minimalizm, ciekawe meble, odrobina koloru, a to wszystko podkreślone oryginalnym pomysłem. Dowiedz się, jak swoje sypialnie urządzają Polacy.

Ponieważ sypialnia to miejsce, w którym spędzamy dużo czasu, podczas jej urządzania musimy zadbać nie tylko o wygląd odpowiadający naszym gustom, ale również o jej funkcjonalność oraz wygodę użytkowania. Każdy przedmiot powinien mieć swoje dobrze przemyślane miejsce. Tu o przypadku nie ma mowy. Jak to zrobić? Jak sprawić, aby nasza sypialnia stała się ulubionym miejscem wypoczynku i relaksu? 

Opcji i dostępnych możliwości jest wiele. W zasadzie ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia. Pewne jest natomiast to, że sypialnia powinna w pełni odpowiadać naszym potrzebom. Spokojne kolory, proste w formie meble, dużo światła i przytulnych materiałów to tylko kilka elementów, które warto wziąć pod uwagę.

W najmodniejszych aktualnie sypialniach, królują spokojne i jasne kolory, a wnętrze urozmaicają ciekawe meble. Tapicerowane zagłówki, połyskujące szafki nocne, intrygujące w formie ławki oraz krzesła na których można wygodnie odłożyć szlafrok przed snem - to przykłady takich elementów. Ciekawym elementem wyposażenia jest również oświetlenie, które wnosi do wnętrza nastrojowy klimat. 

Zachęcamy do obejrzenia naszej galerii. Znajdziecie tam dużo ciekawych pomysłów i inspiracji. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA