Meble.com.pl - komfort na miarę

W eleganckim salonie warto postawić na wyjątkowe dodatki, jak żyrandol z kryształów oraz piękne obrazy. Projekt: Iwona Kurkowska Fot. Bartosz Jarosz

Elegancki salon. Te wnętrza musisz zobaczyć!

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 09 lut 2015 09:41 (aktualizacja: 10 lut 2015 07:56)

Sposobów na stylową aranżację jest wiele. Podstawowym elementem jest tu jednak elegancja, która opiera się na klasycznych w formie meblach oraz pomysłowych dodatkach. Zobaczcie kilka naprawdę ciekawych pomysłów na "pałacowy" salon.

Ponadczasowy, elegancki salon nigdy się nie znudzi, taka aranżacja wymaga jednak sporo pomysłu i wyczucia. Co wyróżnia stylowe wnętrze? Znajdziemy tu klasyczne, a zarazem wygodne, często zabytkowe zestawy wypoczynkowe o finezyjnych kształtach. Ciekawym dopełnieniem projektu może być też stara witryna, rzeźbiona komoda, a także klasyczny kominek. Funkcję dodatków pełnią w takim salonie wzorzyste tapety na ścianie, lampy o wyrafinowanych kształtach, a także dywan czy lustra w zdobnych ramach. W oknie natomiast świetnie sprawdzą się lekkie firanki, zestawione z cięższymi, ciemniejszymi zasłonami. 

Stylowe wnętrze kojarzy się także z eklektyzmem. Warto jednak zaznaczyć, iż komponowanie elementów w zupełnie różnym klimacie powinno być przeprowadzone w taki sposób, aby wnętrze tworzyło spójną całość. Nie może to być przypadkowa zbieranina różnych stylów, krzesła, fotele, kanapa wszystko musi do siebie pasować.  

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA