Fot. Open Space interiors

  • Autor: Marta Pancewicz
  • 10 lis 2017 10:56 (aktualizacja: 12 lis 2017 19:14)

Eleganckie wnętrze - poznaj nową markę mebli

Meble Caracole to kwintesencja ponadczasowej elegancji. W wydaniu amerykańskiej marki klasyka naznaczona jest pierwiastkiem współczesności. Dominują tutaj eklektyczne formy i kobiece wykończenia, na główny plan wysuwa się paleta świetlistych kolorów i jasnych pasteli.

Marka Caracole powstała osiem lat temu. Jest częścią firmy Schnadig, której tradycje sięgają 1880 roku. Obecnie Caracole oferuje szeroką ofertę mebli tapicerowanych, stołów, stolików, szafek i komód. Propozycje marki podzielone są na cztery linie. "Classic" powstała z potrzeby stworzenia mebli o silnym charakterze. Meble te odwołują się do ponadczasowej stylistyki i tradycyjnych form. Ideę dopasowania form i wykończeń mebli do potrzeb współczesności realizuje kolekcja "Modern". Z kolei "Signature" to emanacja luksusu. Nie brakuje w niej rzadkich gatunków drewna, złoceń, wykończeń w wysokim połysku, skórze czy szlachetnych tkaninach. Linia "Couture" oferuje możliwość wyboru wykończenia spośród kilkuset luksusowych tkanin obiciowych.   

Wszystkie modele wykonane są z ogromną starannością. Użycie naturalnych materiałów gwarantuje długowieczność, a design odwołujący się do klasyki - ponadczasowość modeli marki. Pod kunsztownymi wykończeniami mebli kryją się często przydatne we współczesny świecie funkcje - bezprzewodowe stacje ładowania czy innowacyjne rozwiązane schowki. Każdy model zaprojektowano, aby służył jako część kolekcji lub był samodzielnym elementem aranżacji.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce