Meble.com.pl - komfort na miarę

"Action", dzięki możliwości płynnej regulacji kąta nachylenia siedziska i oparcia, regulowanemu podparciu odcinka lędźwiowego kręgosłupa oraz szerokim, regulowanym podłokietnikom zapewnia komfort w pracy. Wyróżniającym elementem modelu jest szeroki, regulowany zagłówek, zapewniający solidne podparcie dla karku i głowy. Fot. Profim

Fotel do komputera. Zobacz na czym wygodnie usiąść za biurkiem

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 16 marz 2015 11:55 (aktualizacja: 17 marz 2015 08:00)

Perfekcyjny fotel do komputera powinien pozwolić skupić się na pracy, a nie na myśleniu o bolącym kręgosłupie. Dlatego warto wiedzieć na czym można wygodnie usiąść za biurkiem, aby praca przebiegała bez żadnych zakłóceń.

Coraz więcej czasu spędzamy dziś za biurkiem. Jednak siedzenie tylu godzin dziennie nie musi oznaczać, że nasze ciało będzie później obolałe. Wszystko za sprawą nowoczesnych foteli biurowych, które są coraz bardziej intuicyjne. 

Fotel, który dopasowuje się do ciała osoby na nim siedzącej, to nie czcze marzenie, ale rzeczywistość. Dziś nie siedzi się już biernie, lecz aktywnie. Balansujące na siedzisku fotela ciało, nie męczy się tak szybko, jak w przypadku siedzenia w bezruchu. Ważne jest, aby siedzisko "pracowało", a więc dopasowywało się do naszych ruchów. Podobnie jest z oparciem, które powinno zapewniać wsparcie dla pleców w chwili, kiedy siedzimy całkowicie prosto, jak również wtedy, kiedy chcemy się odchylić do tyłu. 

Ważne w komfortowym fotelu biurowym są także podłokietniki, które zapewniają wsparcie dla rąk oraz płynnie pracujące kółka, pozwalające na swobodne przemieszczanie się na fotelu bez konieczności wstawania. 

WASZE KOMENTARZE (2) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA