Meble.com.pl - komfort na miarę

Wełniane pufy staną się prawdziwie ineteresującym detalem wnętrza. W ofercie marki Le Pukka. Fot. Le Pukka

Fotel i puf w salonie. Postaw na modne szarości

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 10 paź 2014 07:31

Niektórzy twierdzą, że kolor szary bywa nudny i nic nowego do wnętrza nie wnosi. Okazuje się, że to niekoniecznie prawda. Szarości prezentują się we wnętrzu naprawdę pięknie, zwłaszcza w formie mocnego detalu.

Szary, skórzany fotel czy pufa wyglądająca jak misternie utkany kłębek włóczki to elementy na których nasz wzrok zatrzyma się na dłużej. Szary kolor jest piękny, a najfajniejsze w nim jest to, że w łatwy sposób można łączyć go z innymi kolorami.

W zależności od tego, jak wnętrze ma być zaaranżowane, "szary detal" można wykorzystać na wiele sposobów. Foteli i puf w różnych odcieniach szarości jest mnóstwo, a łącząc je z innymi meblami uzyskuje się wspaniałe aranżacje.

Pięknie prezentuje się np. połączenie bardzo ciemnej szarości przypominającą niemalże czerń ze srebrzystymi szarościami, które w fantastyczny sposób rozświetlą pomieszczenie i oczywiście pięknie połączą się z ciemniejszą barwą.

Kolejnym dobrym pomysłem na wykorzystanie szarego detalu we wnętrzach, to połączenie fotelu czy pufa z komodą lub witryną, w której główną rolę gra szkło czy stal. Takie dodatki wspaniale podkreślą szarości a wnętrze na pewno nie będzie nudne i mdłe. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA