Meble.com.pl - komfort na miarę

Systemy oraz wysokie kosze wysuwne to rozwiązania pozwalające na sprawną organizację całej kuchni. Zapewniają łatwy dostęp do trudno dostępnych miejsc, a wszystkie produkty są zawsze na wyciągnięcie ręki. Fot. Rejs

Funkcjonalna kuchnia. 10 najlepszych szafek cargo

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 01 cze 2015 11:23 (aktualizacja: 02 cze 2015 08:15)

Cargo w kuchni pozwoli na sprawną organizację przestrzeni. Dzięki nim wszystkie produkty będą pod ręką, a kuchnia stanie się bardziej funkcjonalna. Dziś prezentujemy 10 najlepszych szafek cargo.

Szuflady typu cargo to jedno z najlepszych rozwiązań do kuchni. Zapewniają nie tylko sporo miejsca do przechowywania, ale również ułatwiają nam codzienną pracę podczas gotowania. Jednym z największych atutów szuflad cargo jest to, że można nimi zagospodarować nawet najbardziej problematyczne i trudno dostępne miejsca w kuchni. Wąska szczelina między szafkami, głęboki narożnik czy wnęki już nie stanowią żadnego problemu ponieważ cargo doskonale je wypełni. 

Jeden z najpopularniejszych systemów cargo, jakie Polacy wybierają do swoich kuchni to wysokie szuflady do szafki typu słupek. Spełniają funkcję kuchennej spiżarni, wysuwają się całkowicie, dając dostęp do nawet najgłębiej schowanych produktów, a niektóre modele można wręcz otwierać tak, otwiera się lodówkę. Równie popularne są carga do narożników. Szafki narożne należą do najmniej lubianych mebli, ponieważ ze względu na swoją głębokość są niewygodne. Mając w szafce narożnej zwyczajne półki musimy sięgać daleko, aby wyjąć produkt stojący na samym końcu lub co gorsza, wyjmować z niej część rzeczy, aby się po niego dostać. Dlatego idealnym rozwiązaniem będzie cargo narożne, które przymocowane do frontu całkowicie wysuwa się z szafki w chwili jej otwarcia. 

Dobrym rozwiązaniem są także wąskie carga, mające po 15/30 cm szerokości. Dzięki nim można zagospodarować niewygodne wnęki między szafkami. To także świetne miejsce do przechowywania butelek, np. z oliwą oraz wąskich przedmiotów jak deski do krojenia. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA