Meble.com.pl - komfort na miarę

Szafka narożna jest najtrudniejszą do zagospodarowania częścią kuchennej zabudowy. Na zdjęciu karuzela Revo 90, która pozwala maksymalnie wykorzystać przestrzeń w kuchennym narożniku. Fot. Peka

Funkcjonalna kuchnia. 10 pomysłów na sprzęty w szafkach

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 07 wrz 2015 18:47 (aktualizacja: 10 wrz 2015 08:28)

Co zrobić, aby zlikwidować ciągły nieporządek w kuchennych szafkach? Warto postawić na rozwiązania, które nie tylko pomogą uporać się z nadmiarem sprzętu. Zobacz kilka z nich.

Nowoczesne urządzenia AGD nie tylko przyspieszają czynności wykonywane w kuchni - pozwalają też przyrządzać posiłki w sposób czysty i efektowny. Zapewne każdy przynajmniej raz w życiu znalazł się w sytuacji, kiedy natychmiast potrzebna była waga elektroniczna, mikser czy robot kuchenny. Poszukiwany przedmiot zostaje w końcu odnaleziony, jednak najczęściej w miejscu kompletnie do tego nieprzeznaczonym. Jak to zmienić? 

Drobne AGD możemy eksponować lub chować w zabudowie kuchennej lub na półce. Inną wygodną opcją jest umieszczanie ekspresów do kawy i mikrofalówek na wysokości oczu, za frontami meblowymi lub żaluzją, tak, aby dostęp do nich był jak najbardziej komfortowy i nie wymagał męczącego schylania. 

W tym celu świetnie sprawdzą się głębokie szuflady i szafki wyposażone w pomysłowe systemy organizacji. Dzięki temu nieregularne, duże przedmioty, takie jak toster czy urządzenie do gotowania na parze, będą zawsze w zasięgu ręki. Dodatkowy porządek zapewnią również regulowane separatory do szafek, które można dostosować do istniejących potrzeb i w razie napływu nowych przyborów na bieżąco regulować ich rozstaw.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA