Fot. Peka

Fot. Peka

  • Autor: bm
  • 29 lis 2017 07:44 (aktualizacja: 29 lis 2017 10:35)

Funkcjonalne rozwiązania w meblach kuchennych - najciekawsze propozycje

W kuchni sprawdza się wszystko to, co ułatwia nam wykonywanie codziennych czynności - otwieranie szafek i szuflad, szybkie odnajdywanie potrzebnych rzeczy, przechowywanie niezbędnych drobiazgów i utrzymanie porządku. Wybraliśmy specjalnie dla Was propozycje takich rozwiązań.

ZOBACZ TEŻ: Biel i minimalizm w kuchni

Urządzając kuchnię, najczęściej poszukujemy rozwiązań łatwych w montażu i użytkowaniu, stąd największa popularność stosunkowo prostych rozwiązań, typu wysokie lub niskie cargo, wkłady i organizery do szuflad, systemy szuflad oparte na wygodnych prowadnicach i estetycznych, dopasowanych do mebli bokach, kosze i półki narożne, pojemniki do segregacji odpadów.

Co powinna mieć nowoczesna, odpowiednio wyposażona kuchnia? Przede wszystkim dobrze „jeżdżące” szuflady, zabezpieczone przed wypadnięciem, wystarczająco głębokie i łatwe w montażu – to ostatnie wpływa bowiem na skrócenie czasu montowania kuchni, a co się z tym wiąże – na zmniejszenie kosztów. Przydają się też specjalne systemy do zagospodarowania szafek narożnych, mechanizmy otwierania szafek górnych, wysuwane carga i organizery do szuflad. Dla zwolenników wysokiej zabudowy w kuchni rynek oferuje rozwiązania w postaci systemów szaf przesuwnych, które doskonale zdają egzamin jako element domowej spiżarni.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce