Meble.com.pl - komfort na miarę

Stół/biurko - „Galant”, krzesła - „Jules”, „Sigurd”, „Frosta”, szafki - „Galant” (IKEA). Fot. IKEA

Gabinet w domu - 25 meblowych propozycji

  • Autor: kh
  • 22 marz 2014 14:24 (aktualizacja: 24 marz 2014 07:00)

Praca w domu to dla coraz większej grupy osób prawdziwa codzienność. By ułatwić sobie skupienie w zaciszu własnych czterech kątów, warto zaaranżować kącik do pracy, a jeśli tylko istnieje taka możliwość - nawet gabinet z prawdziwego zdarzenia. Do wyboru mamy wiele meblowych kolekcji.


Sercem domowego biura z całą pewnością jest biurko. Producenci mebli zadbali o to, by klienci meblujący domowy gabinet mieli szeroką paletę różnorodnych modeli do wyboru. Wśród propozycji znaleźć można zarówno bogato zdobione, masywne biurka rodem z pokoju prezesa wielkiego, szczycącego się setkami lat tradycji przedsiębiorstwa, jak też lekkie, kobiece modele przypominające finezyjne toaletki. W aktualnej ofercie coś dla siebie znajdą uczniowie i studenci, dla których nieodzowne jest korzystanie z komputera badź laptopa, jak też ci, którzy nie lubią sztampy i oczywistych form. W galerii, którą Państwu prezentujemy, nie zabrakło ani takich, ani takich modeli.

Ale proponowane przez producentów bryły dedykowane domowym biurom obejmują znacznie więcej niż tylko biurko. Projektanci doskonale wiedzą bowiem, że aby przestrzeń do pracy mogła być uznana za przyjazną i by sprzyjała efektywnemu wysiłkowi, musi być wyposażona w znacznie więcej funkcjonalnych sprzętów. Dlatego też w ofertach producentów znajdziemy też różnorodne modele komód i kontenerków pod biurka, jak również regałów i witryn zaprojektowanych z myślą zarówno o książkach, jak i biurowych segregatorach.

Warto zwrócić uwagę, że meble proponowane do domowych biur utrzymane są w bardzo zróżnicowanej kolorystyce. Obok dekorow bardzo jasnych np. czystej bieli czy dębu sonoma, są również ciemne i bardzo ciemne - nawet wenge. Dzięki tak dużemy zrożnicowaniu propozycji, każdy może znaleźć coś dla siebie.

 

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA