Meble.com.pl - komfort na miarę

"Monte" Szynaka. Fot. Szynaka Meble

Gabinet w domu. Sprawdź jak urządzić miejsce do pracy

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 29 wrz 2014 10:55

Choć przenoszenie pracy do domu ma swoich zwolenników i przeciwników, często staje się niestety koniecznością. Dobrym pomysłem może być zaaranżowanie kącika do pracy, a jeśli mamy taką możliwość - nawet gabinetu z prawdziwego zdarzenia.

Praca w domu staje się powszechną praktyką. Na taki sposób zarabiania pieniędzy decydują się zwykle przedstawiciele wolnych zawodów lub młodzi rodzice, ale nie tylko – wysokie wymagania pracodawców oraz niestabilny rynek pracy sprawiają, że często zabieramy pracę ze sobą do domu. Osobne pomieszczenie w którym łatwiej się skoncentrować staje się więc nieodłączną częścią naszych przestrzeni mieszkalnych. Zapracowani, zabiegani, powinniśmy mieć miejsce, w którym spokojnie zajmiemy się naszymi obowiązkami zawodowymi.

Na rynku obecnych jest wiele propozycji mebli biurowych: od klasycznych, poprzez współczesne, aż po modele o nowoczesnym wzornictwie i wyszukanym designie. Niezbędne minimum to oczywiście biurko, najczęściej przeznaczone do „zdalnej pracy” na komputerze, wyposażone w pojemne szufladki. Ważne są też funkcjonalne witryny, które dadzą możliwość przechowywania dużej ilości przedmiotów i wszystkich dokumentów. 

Ciekawym pomysłem na zwiększenie funkcjonalności i zaoszczędzenie miejsca są obrotowe regały gabinetowe, które z drugiej strony posiadają barek. Nie zapominajmy, że gabinet, oprócz przeznaczenia do pracy, może być również kameralnym miejscem do nieoficjalnych spotkań i wtedy takie rozwiązanie okazuje się szczególnie przydatne.

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA