Meble.com.pl - komfort na miarę

Fot. Muebles Lara

Garderoba dziecka - ciekawe rozwiązania

  • Autor: ap
  • 05 maj 2014 15:26 (aktualizacja: 07 maj 2014 08:06)

Pokój dla nastolatka musi współgrać z osobowością dziecka i wyrażać jego zainteresowania. Jednak nie możemy zapominać, że powinny się w nim znaleźć wszystkie niezbędne sprzęty m.in pojemna szafa...

Szafa to jeden z ważniejszych elemntów pokoju nastolatka. Najbardziej funkcjonalne są szafy, które mogą pełnić różne funkcje jednocześnie. Poza standardową czyli przechowywanie rzeczy, może także pełnić rolę osobnego, małego pomieszczenia, za drzwiami którego wygospodarujemy kącik do pracy. 

Innym, także coraz częściej stosowanym rozwiązaniem jest umieszczenie biurka za przesuwanymi drzwiami szafy. Jest to rozwiązanie stosowane szczególnie często w małych pokojach, aby zaoszczędzić miejsce.

Wnętrze szafy naszego dziecka powinno być odpowiednio zaprojektowane, aby pomieściła wszystkie potrzebne rzeczy. Musi się w niej znaleźć zarówno miejsce na ubrania, jak też bieliznę, sprzęt sportowy czy książki. Przed zakupem szafywarto zastanowić się jakie elementy powinny się w niej znaleźć. Musimy pamiętać, że zwykłe półki, możemy zastąpić praktycznymi wysuwanymi koszami czy szufladami. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA