Meble.com.pl - komfort na miarę

Ecoline to kompleksowy system garderobiany. Ma uniwersalne zastosowanie. Sprawdza się nie tylko jako garderoba otwarta tzw. walk-in, czy też szafa oparta na systemie drzwi przesuwnych. Fot. Raumplus

Garderoba w domu. Najlepsze sposoby na przechowywanie

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 13 sty 2017 08:46 (aktualizacja: 13 sty 2017 10:25)

Garderoba na wymiar pozwoli zaprowadzić w domu idealny porządek. Rzeczy są posegregowane oraz łatwo dostępne. Podpowiadamy jak ją urządzić.

Garderoba na wymiar to funkcjonalne rozwiązanie. Nawet dość małą wnękę można zaaranżować w prawdziwie królewskim stylu. Regały i półki po sam sufit - wszystko się pomieści, a na dodatek będzie idealnie posegregowane. Rozmiar oraz kształt pomieszczenia mają znaczący wpływ na to, jak będzie wyglądała garderoba. Najpopularniejsze rozwiązania to garderoby budowane na planie kwadratu, prostokąta, litery „U” lub „L”.

Garderoba może mieć osobne wejście lub zajmować wnękę w sypialni lub w przedpokoju. Jeśli chcemy zaoszczędzić miejsce, zaplanujmy wejście do niej poprzez drzwi przesuwne, które ułatwią codzienne korzystanie z pomieszczenia. Wtedy w środku możemy zamontować zarówno odkryte półki, kosze cargo, drążki czy też pantografy, które zapewnią pełen komfort korzystania z szafy. 

Jeśli mamy osobne pomieszczenie i możemy je całe przeznaczyć na szafę warto rozważyć montaż garderoby typu "walk-in". Pojemne regały, miękki dywan na podłodze i wygodna pufa, na której można przysiąść, lustra...marzenie każdej kobiety.  

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA