Meble.com.pl - komfort na miarę

Skosy nie stanowią już żadnych problemów. W tym miejscu dobrze sprawdzi się wbudowana szafa. Fot. Komandor

Garderoba w domu. Zobacz najlepsze rozwiązania

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 04 gru 2014 13:02 (aktualizacja: 08 gru 2014 08:00)

Garderoba to obowiązkowy "mebel" w każdym domu. Zarówno w małym mieszkaniu w bloku, jak i dużej willi. Dzięki niej utrzymamy porządek w ubraniach, pościeli czy ręcznikach, a także schowamy przedmioty na co dzień nieużywane.

Dzięki temu, że garderobę wykonuje się na zamówienie, możemy wkomponować ją w każdą, nawet najmniejszą przestrzeń w domu. Świetnie sprawdza się jako zabudowa na pełną ścianę w sypialni, jako wypełnienie małej wnęki czy nieustawnego skosu. Jeszcze do niedawna była zarezerwowana wyłącznie dla przestrzeni sypialnianej, jednak dzisiaj umieszcza się ją w niemal każdej przestrzeni domu. 

W pokoju dziennym sprawdzi się w formie pół-zamkniętej szafy, gdzie jedna część znajduje się za przesuwnymi drzwiami, zaś druga to odkryte półki, np. na książki. O zaletach garderoby w przedpokoju nikogo chyba nie trzeba przekonywać, bowiem właśnie tam jest ona najpotrzebniejsza.

Garderobę można również zorganizować w kuchni, będzie ona wówczas pełniła rolę spiżarni. Doskonałym rozwiązaniem jest także wąska zabudowana szafa w łazience. Będzie można w niej schować nie tylko ręczniki i chemię gospodarczą, ale także pralkę lub kosze na brudną bieliznę. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA