Meble.com.pl - komfort na miarę

Białe fronty zostały urozmaicone przez poziomy pas z mlecznego szkła. Fot.Elfa

Garderoba w mieszkaniu. 10 sprawdzonych propozycji

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 10 paź 2014 07:33

Duża i funkcjonalna garderoba to coś, o czym marzy każda kobieta, ale też mebel, który potrafi całkowicie zmienić oblicze mieszkania.

Garderoba oprócz podstawowej funkcji, jaką jest przechowywanie ubrań może być także ścianą działową, oddzielnym pomieszczeniem lub dekoracją. Wszystko zależy od naszej inwencji i tego, jakie mamy względem niej oczekiwania. 

Dobrze zorganizowana garderoba może odmienić życie. Jeśli mądrze wykorzystamy w niej każdą przestrzeń przechowywanie butów, ubrań, pościeli, a nawet walizek i toreb podróżnych będzie proste i łatwe. W funkcjonalnej garderobie nie może zabraknąć drążków przeznaczonych do wieszania koszul, marynarek czy sukienek. Ciekawym rozwiązaniem jest umieszczenie ich na kilku wysokościach w jednym pionie i zastosowanie specjalnej rączki, która pozwoli na łatwe i szybkie zsunięcie górnych wieszaków na dół. Warto pamiętać także o koszach lub specjalnie zabudowanych szufladach, w których znajdzie się miejsce na bieliznę oraz rzeczy, które się składa.

Półka umieszczona pod sufitem w garderobie to doskonałe miejsce do przechowywania rzeczy, z których rzadko korzystamy, czyli walizek, grubych koców czy nawet śpiworów. Dzięki temu zawsze będą "pod ręką", ale nie będą zajmowały potrzebnego miejsca na inne rzeczy, z których korzystamy na co dzień. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA