Meble.com.pl - komfort na miarę

Szafa Solle jest pojemna i oferuje dużo miejsca na przechowywanie. Fot. Wajnert Meble

Garderoba w sypialni. Śliczne i pomysłowe aranżacje

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 22 lut 2017 10:03 (aktualizacja: 22 lut 2017 10:23)

Garderoba czy szafa zapewni porządek w całym mieszkaniu. Zobaczcie jak można ją wydzielić i jak ciekawie zagospodarować.

Nawet w małej sypialni możemy wygospodarować miejsce na funkcjonalną szafę czy garderobę. Wystarczy dobry pomysł i odrobina kreatywności. 

Mała, czy duża garderoba pozwoli pomieścić nie tylko ubrania, ale również koce, pościel czy ine osobiste drobiazgi. Pozwala na zagospodarowanie trudnych miejsc w domach i mieszkaniach, np. wnęki w przedpokoju, skosy na poddaszu. Ale może również być zaplanowana na całej ścianie pokoju, owszem, zmniejszając jego powierzchnię użytkową, ale pozwalając na utrzymanie w mieszkaniu porządku, co w małych wnętrzach jest szczególnie istotne.

Jeśli chcemy, aby garderoba była elementem reprezentacyjnym wybierzmy drzwi wykończone kolorowym laminatem, drewnem lub efektownym dekorem. Doskonałym sposobem na wtopienie garderoby we wnętrze sypialni, jest podzielenie jej na część zamkniętą i otwartą. Za drzwiami przesuwnymi znajdzie się miejsce na ubrania czy inne materiały, zaś w otwartych półkach schowamy książki oraz dekoracje. 

Sprawdź inne sposoby na garderobę w sypialni. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA