Meble.com.pl - komfort na miarę

Kuchnia jak smakowite caffee latte. Fot. BRW

Jak kawa z mlekiem. Kuchnie w beżowych odcieniach

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 14 lip 2014 09:36 (aktualizacja: 18 lip 2014 08:13)

W zależności od tego, ile mleka dolejemy do kawy, na tyle jasny bądź ciemny będzie miała odcień. Pewne jednak jest, że jej kolor wygląda smakowicie niezależnie od intensywności tonacji. Beże i jasne brązy po prostu się lubi, a zastosowane w kuchni – szczególnie.

Wszystko za sprawą tego, że beże, jasne brązy i kremowe desenie są ciepłe, odprężające i przyjemne dla oka. Warto więc stosować te kolory we wnętrzu domu. Szczególnie ciekawie wyglądają w kuchni, nie tylko na frontach, ale także na blatach i dodatkach.

Kolor beżowy jest też barwą dla osób ostrożnych i niechętnych  do stosowania żywych, dominujących kolorów. Beże bowiem pasują do wszystkiego i stosując je dodatkowo dają pewność, że pomieszczenie nie będzie zimne i nieprzyjemne. Beżowe fronty będą ciekawie wyglądały z blatem imitującym drewno, ewentualnie połączone z jeszcze ciemniejszym odcieniem beżu, czyli jasnego brązu. Podobnie korzystną parą są białe fronty z beżowym blatem, wyglądającym na drewniany lub wykonanym z prawdziwego drewna. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA