Fot. Bosch

Fot. Bosch

  • Autor: bm
  • 24 kwi 2018 15:09 (aktualizacja: 26 kwi 2018 09:40)

Jak przechowywać buty w mieszkaniu - sprawdzone sposoby

Odpowiedni system do przechowywania obuwia pozwoli nam zachować porządek i dobrą organizację w mieszkaniu. Niezależnie od tego, czy będzie to zwykła szafka, podwieszana półka czy profesjonalne kosze na buty w garderobie.

Na polskim rynku dostępne są wszelkie rodzaje, wymiary i kombinacje systemów umożliwiających sprawną organizację szafy lub garderoby. Producenci dbają nie tylko o funkcjonalność swoich produktów, ale także o to, by dobrze komponowały się z całością zabudowy i tworzyły efektowne i modne wnętrze garderoby. Najchętniej wybieranymi elementami wyposażenia szaf są niezmiennie tzw. akcesoria standardowe, czyli: drążki, wieszaki, kosze druciane i półki. Klienci poszukują też rozwiązań do przechowywania butów. Najprostszym i najszybszym sposobem na wygospodarowanie miejsca na buty w szafie lub garderobie są specjalnie do nich przystosowane druciane półki. Przymocowuje się je bezpośrednio do ściany, specjalnego wysokiego wyciągu czy drzwi szafy. Szeroka gama długości pozwala montować je w praktycznie każdej wnęce.

Oczywiście, nie musimy posiadać zorganizowanej garderoby, aby w uporządkowany sposób przechowywać obuwie. Czasem wystarczy prosta szafka ze specjalnymi wkładami lub uchwytami na buty, ustawiona w przedpokoju lub pomieszczeniu gospodarczym.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce