Meble.com.pl - komfort na miarę

Fot. Hamish Cox

Jak urządzić sypialnię z klimatem - inspiracje z polskich mieszkań

  • Autor: bm
  • 21 gru 2017 13:29 (aktualizacja: 22 gru 2017 13:58)

Najważniejsze oczywiście jest łóżko, ale dodatki też mają duże znaczenie. Na klimat, który tworzymy w sypialni, wpływa wiele czynników - od kolorystyki począwszy, przez rodzaj i wielkość wezgłowia, zastosowane tkaniny i akcesoria - aż po drobiazgi, takie jak nocne lampki, dywaniki czy elementy dekoracyjne.

Sypialnia to nasza oaza wypoczynku, miejsce, w którym nabieramy energii na każdy kolejny dzień. Warto zwrócić uwagę na jej aranżację - tak by cieszyła oczy i dobrze spełniała swoje najważniejsze zadania. Wbrew pozorom nie jest to łatwe - nie zawsze bowiem dysponujemy odpowiednio dużym pomieszczeniem, by zmieściło się w nim nie tylko łóżko, ale też szafki nocne, komody czy duża szafa na ubrania. W sypialni bowiem funkcja relaksu łączy się często z funkcją przechowywania.

W naszej fotogalerii prezentujemy tym razem pomysły polskich projektantów na aranżację sypialni. Każdy z nich jest inny, ale łączy je jedno - niepowtarzalny klimat, stworzony dzięki odpowiednio dobranym  meblom i dodatkom. W wielu z nich widzimy rozbudowane wezgłowia - miękkie, tapicerowane lub wyposażone w dodatkowe półki na książki i drobiazgi. Większość z nich utrzymana jest w stonowanych, raczej ciemnych kolorach, które sprzyjają efektywnemu wypoczynkowi.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA