Fot. Grupa Nowy Styl

Fot. Grupa Nowy Styl

  • Autor: mg
  • 23 lis 2017 09:48 (aktualizacja: 24 lis 2017 09:52)

Jak wybrać stół do sali konferencyjnej - podsuwamy praktyczne pomysły

Sala konferencyjna to wizytówka biura, miejsce najważniejszych spotkań i prezentacji. Dlatego jej aranżacja powinna łączyć funkcjonalność z estetyką. Centrum tego pomieszczenia zawsze stanowi stół. Radzimy, czym się kierować, żeby wybrać najlepszy model.

Sala konferencyjna często pełni wiele różnych funkcji. Jest miejscem codziennych narad, reprezentacyjną przestrzenią do spotkań z klientami, a nawet miejscem wypoczynku. Dlatego drewniany, długi i ciężki stół, który zazwyczaj był elementem obowiązkowym takiej przestrzeni, w dzisiejszych czasach już się nie sprawdzi.

Obecnie projektanci przestrzeni biurowych starają się maksymalnie zaoszczędzić i zagospodarować przestrzeń. Przy tym w pierwszej kolejności wybierają rozwiązania o wysokiej funkcjonalności. Szczególnie chętnie decydują się na meble mobilne, dzięki którym łatwo i szybko można zmienić ustawienie i funkcję konkretnej przestrzeni.

Regulowana wysokość blatu to również bardzo praktyczne rozwiązanie. Taki mebel jest w stanie nadążyć za naszymi potrzebami, a przede wszystkim zapewnia użytkownikowi komfort i wygodę. Dodatkowo stoły konferencyjne coraz częściej wyposażane są w podłączenia sieciowe. Dzięki temu nie trzeba mierzyć się już z kilkunastoma złączami i kablami, bo wszystko jest pod ręką.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce