System Hawa (Peka) umożliwia tworzenie całościowych kompletów mebli, zamkniętych za taflą jednolitych drzwi. Fot. Peka

System Hawa (Peka) umożliwia tworzenie całościowych kompletów mebli, zamkniętych za taflą jednolitych drzwi. Fot. Peka

  • Autor: mg
  • 26 kwi 2018 09:24 (aktualizacja: 27 kwi 2018 09:31)

Jak wykorzystać meble modułowe w kuchni?

Meble modułowe to rozwiązania do wnętrz, w których liczy się funkcjonalność i ergonomia. Ich podstawową zaletą jest możliwość tworzenia wielu aranżacji i dopasowania ich do indywidualnych potrzeb. Jak tego typu systemy sprawdzają się w kuchniach?

W zindywidualizowanych wnętrzach nie sprawdzają się typowe zestawy mebli. Wówczas warto sięgnąć po meble modułowe, które dają możliwość samodzielnego kreowania zabudów według własnego uznania i pomysłu. 

Zabudowa modułowa jest idealnym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na spersonalizowanych wnętrzach. Często chodzi nie tylko o spełnienie własnych potrzeb, ale również o podkreślenie swojego stylu. Moduły dają szerokie możliwości łączenia dowolnych elementów. Systemy te zostały stworzone z myślą zarówno o właścicielach mniejszych, jak i większych mieszkań, znajdujących się w blokach, jak i w domach jednorodzinnych. Forma oparta na grze geometrycznych kształtów jest dodatkowym urozmaiceniem, które uatrakcyjnia wnętrze.

Przykładem tego typu rozwiązań jest na przykład system "Hawa" (Peka), który umożliwia tworzenie całościowych kompletów mebli, zamkniętych za taflą jednolitych drzwi. Kiedy drzwi są otwarte, sprawdzają się jako meble, które eksponują domowe drobiazgi. Po zamknięciu sprytnie przekształcają się w miejsce do przechowywania. Tworzą też oryginalną podstawę pod agd. Mogą być częścią większego zestawu mebli lub funkcjonować jako samodzielny, odrębny od innych modułów mebel.

W nowoczesnej kuchni sprawdzi się też stół "Ergo-Agent", który umożliwia indywidualne dostosowanie kuchni do swoich potrzeb. To funkcjonalne urządzenie można dołączyć do dowolnej ściany lub mebli. Płynnie zmieniana wysokość może być dostosowywana do wykonywanej czynności. 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce