Fot. Grupa Nowy Styl/Everspace

Fot. Grupa Nowy Styl/Everspace

  • Autor: mg
  • 25 sie 2017 10:56 (aktualizacja: 28 sie 2017 11:15)

Jak wyposażyć salę konferencyjną - zobacz projekty nowoczesnych biur

Nowocześnie zaaranżowane biuro wpływa na samopoczucie, ale i efektywność jego użytkowników. Dotyczy to również sal konferencyjnych, w których odbywają się spotkania biznesowe, podejmowane są decyzje czy prowadzone negocjacje. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, aranżując przestrzeń sal konferencyjnych.

Meble biurowa. Jak zaaranżować strefę wypoczynku

Sale konferencyjne są miejscami ważnych spotkań z partnerami biznesowymi. To tu odbywają się narady i szkolenia, podejmowane są strategiczne decyzje. Dlatego warto zwrócić uwagę na ich wyposażenie. Choć podstawą są stoły i fotele, to dostępnych opcji jest naprawdę wiele.

Podobnie jak biurowe, meble konferencyjne z biegiem czasu przechodzą transformację wraz ze zmieniającymi się potrzebami ich użytkowników. Aktualnie liczy się nie tylko wygoda, ale też design. Ważne są więc kolory i materiały, z jakich zostały wykonane meble, ale też barwy ścian czy wykładzin. Warto zadbać o to, by pomieszczenie było jasne i nie łączyło zbyt wielu elementów dekoracyjnych, które mogłyby rozpraszać uwagę. Odprężającym akcentem mogą być kwiaty doniczkowe – zieleń działa relaksująco także na nasz wzrok.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce