FJÄLLBO, IKEA

FJÄLLBO, IKEA

  • Autor: bm
  • 29 sie 2017 11:17 (aktualizacja: 29 sie 2017 15:12)

Jak zaaranżować domowy kącik do pracy - zobacz inspiracje!

Ukryć czy wyeksponować? To dylemat niemal każdego, kto zdecydował się na pracę w domowym zaciszu. Szczęśliwi posiadacze dużych mieszkań mogą wygospodarować oddzielny gabinet, nieco trudniej mają ci, którzy na biuro muszą zaanektować fragment sypialni czy salonu. Mamy dla Was garść ciekawych pomysłów!

To, w którym pomieszczeniu wygospodarujemy miejsce na domowe biuro, nie ma większego znaczenia. Bardziej liczy się to, czy nasz kącik do pracy będzie gwarantował odrobinę ciszy i spokoju, a także dobre oświetlenie. Oczywiście ważne są również odpowiednio dobrane meble, przy czym warto pomyśleć nie tylko o biurku czy stoliku pod laptopa, ale również o powierzchni do rozłożenia dokumentów czy miejscu do ich przechowywania. Wybór na rynku jest pod tym względem niemały, do dyspozycji mamy zarówno meble modułowe, jak i całe zestawy biurowe. Wiele możliwości daje też wykonanie mebli na wymiar.

Domowe biuro, w zależności od warunków lokalowych i indywidualnych upodobań, możemy wyeksponować w mieszkaniu lub je ukryć. Niektóre systemy zabudowy gwarantują tak skrzętne schowanie biurka i papierów, że będą one całkowicie niewidoczne dla gości, a użytkownik może je odsłonić niemal jednym prostym ruchem ręki. Urządzając domowy kącik do pracy warto też pamiętać o dopasowaniu go do pozostałych elementów wyposażenia - tak by stanowiły razem harmonijną całość.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce