Meble.com.pl - komfort na miarę

Biurka z regulowaną wysokością blatu umożliwiają pracę zarówno w pozycji siedzącej, jak i stojącej. Fot. Hettich

Jak zaaranżować miejsce pracy - sposób na designerskie i funkcjonalne biurko

  • Autor: mg
  • 02 sty 2018 15:22 (aktualizacja: 04 sty 2018 14:39)

Nieważne, czy pracujemy w domu, czy też tradycyjnie w biurze - i tak zdecydowaną większość czasu spędzamy przy biurku. Dlatego warto poświęcić nieco więcej uwagi wyborowi tego mebla. Prezentujemy ciekawe modele, które można kupić w polskich sklepach.

Kluczowym elementem aranżacji biura zawsze było i będzie biurko. Nieważne, czy miejscem pracy jest biuro, czy też dom.

W biurze liczy się przede wszystkim ergonomia. Dlatego biurko nie powinno być za duże, bo zbyt wielka przestrzeń w praktyce wcale nie ułatwia pracy, ale i nie za małe, żebyśmy mieli swobodę ruchów. Wybierając biurko, powinniśmy pamiętać również o jego odpowiedniej wysokości. Prawidłowa wysokość blatu umożliwi naturalne i wygodne ułożenie rąk. Szczególnie chętnie wybierane są biurka, które dają możliwość szybkiego i łatwego dostosowanie stanowiska w zależności od potrzeby pracownika. Sprzyja temu m.in. elektryczna regulacja wysokości, dzięki której można w łatwy sposób dostosować wysokość blatu do indywidualnych preferencji. 

Idealne biurko pracownicze powinno łączyć funkcjonalność, wygodę i dobry design. Udany zakup powinien służyć nam przez lata, dlatego na jego wybór warto poświęcić  dłuższą chwilę.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA