System ścianek akustycznych Roll Wall firmy Bejot. Fot. Bejot/Everspace

System ścianek akustycznych Roll Wall firmy Bejot. Fot. Bejot/Everspace

  • Autor: mg
  • 26 wrz 2017 14:06 (aktualizacja: 28 wrz 2017 10:14)

Jak zapewnić komfort w biurze? Zobacz designerskie panele i ścianki akustyczne

Przestrzenie biurowe coraz częściej przybierają postać open space'ów. Oprócz niewątpliwych korzyści, rodzi to także wiele problemów. Jednym z największych jest hałas, który przeszkadza skupić się na obowiązkach zawodowych. Prezentujemy panele akustyczne i ścianki działowe, dzięki którym można stworzyć komfortowe, a przy tym ciche miejsce pracy.

Zobacz projekty biur, w których aż chce się pracować!

Hałas utrudnia wykonywanie obowiązków zawodowych. Dlatego w pomieszczeniach biurowych coraz większy nacisk kładzie się na zapewnienie właściwego komfortu akustycznego. W tym celu producenci mebli biurowych oferują między innymi panele akustyczne, których zadaniem jest ograniczanie niepożądanych dźwięków, a także odpowiednio skonstruowane ścianki działowe.

Ścianki działowe i panele akustyczne to idealne rozwiązanie do każdego biura. Systemy umożliwiają wydzielenie przestrzeni we wspólnym pomieszczeniu biurowym. Ścianki występują w wersjach biurkowych, ściennych i sufitowych, co rozszerza obszar ich stosowania. Tego typu rozwiązania nie tylko skutecznie redukują różnego rodzaju hałasy, ale pomagają też tworzyć piękne wizualnie przestrzenie za sprawą bogactwa dostępnych kolorów i kształtów.


WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

    • Malwina z Krakowa, 2017-12-14 09:03:21
    No proszę ja tu szukam fajnych pomysłow na swoje nowe biuro i co widzę moje fotele zoom z mebluj dom. Jak dobrze, że ja się wtedy posłuchałam znajomego programisty. One sa naprawdę ekstra wygodne i co najlepsze niedrogie, a zamierzałam wtedy kupić inne i duuużo droższe. Tylko bym pieniądze wyrzuciła w błoto.

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce