Meble.com.pl - komfort na miarę

Nowoczesna kuchnia w dwukolorowej tonacji. Biel doskonale łączy się z chłodnym błękitem, zaś designerskie dodatki tworzą razem piękną aranżację. Projekt: Anna Maria Sokołowska. Fot. Bartosz Jarosz

Jasna kuchnia. 10 projektów z polskich domów

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 15 wrz 2014 07:30

Jasne kuchnie to numer jeden w polskich domach. Nic w tym dziwnego. Jasne kuchnie są przestrzenne, czyste i zachwycają piękną, prostą stylistyką.

Jasna kuchnia zda egzamin celująco zarówno w małym pomieszczeniu, jak i w wielkim kuchennym salonie. Biel jest barwą ponadczasową, można ją z powodzeniem łączyć z każdym innym kolorem, dobrze czuje się w każdym stylu - zarówno jako kuchnia minimalistyczna, skandynawska czy prowansalska. 

Nowoczesnym obecnie trendem są kuchnie, w których miksuje się kolory. Dolna zabudowa ma białą barwę, zaś górna jest utrzymana w zupełnie innym kolorze, często mocno kontrastującym. Chcąc stworzyć w domu stylową i mocno wysublimowaną aranżację kuchenną warto połączyć biel z czernią. Dopełniona kryształowymi bądź designerskimi dodatkami będzie ozdobą całego domu. 

Dla osób ceniących naturalne materiały ciekawym rozwiązaniem będzie połączenie bieli na wysoki połysk z strukturą drewna. Nawet z surowym materiałem, jedynie delikatnie pobejcowanym. Taka aranżacja kuchenna jest nie tylko bardzo nowoczesna, ale również przytulna i ciepła.

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA