Meble.com.pl - komfort na miarę

SYSTEM VERTIGO LINE 1.jpg

Jasna kuchnia. 15 aranżacji, które musisz zobaczyć

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 05 lis 2014 12:48 (aktualizacja: 10 lis 2014 09:33)

Meble kuchenne w jasnym kolorze to rozwiązanie idealne, gdy do dyspozycji mamy niewielką przestrzeń. Świetnie powiększają ją optycznie i rozświetlają. Poniżej prezentujemy kilka ciekawych przykładów.

Meble utrzymane w jasnych barwach - i te w całkowicie „czystej” bieli, jak też przełamanej delikatną nutą beżu, szarości czy kości słoniowej posiadają wiele zalet. Biała kuchnia z dużymi gładkimi powierzchniami, zachowująca geometryczny porządek jest niezwykle elegancka. Nigdy się też nie znudzi, gdyż w każdej chwili można łatwo odświeżyć jej wygląd, zmieniając na przykład kolor ścian lub dodatków. Neutralne barwy dają też dużo możliwości aranżacji całego wnętrza kuchennego. Od umiarkowanego minimalizmu, poprzez industrializm, styl loftów, aż po kuchnie  z neobarokowymi akcentami, tj. gzymsy, sztukaterie, żyrandole i lustra.

Jasna kuchnia jest dużym wyzwaniem, jeśli chodzi o utrzymanie czystości, jednak jest też elegancka i ponadczasowa. Jasna kolorystyka mebli to także doskonała baza do zabawy z kolorem blatu. Ciekawie prezentują się np. blaty w ciemnej formie. Jest to również dość praktyczne podejście do miejsc, które w kuchni często ulegają zabrudzeniom. Mowa tu o okolicach kuchenek, czy zlewozmywaków. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA