Meble.com.pl - komfort na miarę

Białe łóżko zostało usytuowane centralnie na największej ścianie w sypialni, która jednocześnie stanowi najbardziej widoczny element w pokoju, dzięki dekoracyjnej tapecie. Projekt: Małgorzata Borzyszkowska. Fot. Bartosz Jarosz

Jasna sypialnia. 20 niezawodnych aranżacji

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 02 paź 2014 19:08 (aktualizacja: 06 paź 2014 08:11)

Sypialnia to główne miejsce odpoczynku, dlatego powinno być urządzone w przemyślany sposób, a wybrane meble powinny być nie tylko wygodne, ale i funkcjonalne. Tak, by nic nie zakłócało naszego spokoju.

Czyż to nie wspaniały moment, kiedy budząc się rano widzimy słońce rozlewające się po ścianach, a jasne promyki delikatnie łaskoczą twarz? W takich chwilach ciało same wyrywa się z łóżka, łapiąc nowy dzień z dobrym nastrojem. Nie bez powodu sypialnia powinna być urządzona w jasnych barwach. Dzięki nim nasze ciało i umysł znacznie szybciej się budzą i jesteśmy znacznie pozytywniej nastawieni do nowego dnia, niż gdybyśmy się obudzili wśród ciemnych barw.

Nie można oczywiście pominąć oczywistych zalet jasnych kolorów. Dzięki bieli, beżom i delikatnym pastelom pomieszczenia wydają się większe niż są w rzeczywistości. Dodatkowo dzięki takim kolorom możemy stworzyć w sypialni aranżację w dowolnym stylu, ponieważ jasne barwy czują się dobrze w każdym klimacie. Łóżko ze stalową, białą ramą doskonale sprawdzi się w romantycznych sypialniach, a białe łóżko wykończone połyskującym materiałem udoskonali każdą nowoczesną sypialnię. Dodając błyszczące materiały można stworzyć aranżację w stylu glamour, zaś dodając naturalne, drewniane elementy nadać wnętrzu styl rustykalny. 

Aranżacja sypialni to bez wątpienia temat niewyczerpalny. Polecamy jednak przyjrzeć się bliżej sypialniom w jasnych kolorach, a pomysły na to jak ją urządzić znajdziecie w galerii zdjęć. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA