Meble.com.pl - komfort na miarę

W minimalistycznej sypialni najlepiej sprawdzą się meble o prostych, geometrycznych kształtach. Projekt: Katarzyna Kiełek, Agnieszka Komorowska-Różycka. Fot. Bartosz Jarosz

Jasna sypialnia. Piękne przykłady wnętrz

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 11 kwi 2016 09:06 (aktualizacja: 12 kwi 2016 08:14)

Jasne wnętrze sypialni to gwarancja wypoczynku i komfortowego snu. Jak sprawić, aby była pełna światła i przestrzeni?

Sypialnia utrzymana w jasnej tonacji sprzyja chwili relaksu i wypoczynkowi, zarówno za dnia jak i w nocy. Ponieważ sypialnia to miejsce, w którym spędzamy dużo czasu, podczas jej urządzania musimy zadbać nie tylko o wygląd odpowiadający naszym gustom, ale również o jej funkcjonalność oraz wygodę użytkowania. Jak to zrobić? Jak sprawić, aby nasza sypialnia stała się ulubionym miejscem wypoczynku i relaksu? 

Opcji i dostępnych możliwości jest wiele. W zasadzie ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia. Pewne jest natomiast to, że sypialnia powinna w pełni odpowiadać naszym potrzebom. Spokojne kolory, proste w formie meble, dużo światła i przytulnych materiałów to tylko kilka elementów, które warto wziąć pod uwagę.

W najmodniejszych aktualnie sypialniach, królują spokojne i jasne kolory, a wnętrze urozmaicają ciekawe dodatki. Tapicerowane zagłówki, połyskujące szafki nocne, intrygujące w formie ławki oraz krzesła na których można wygodnie odłożyć szlafrok przed snem - to przykłady takich elementów. Ciekawym elementem wyposażenia jest również oświetlenie (montowane także w meblach, np. zagłowiu łóżka), funkcjonalne szafy oraz kobiece toaletki - czasem pełniące także funkcję biurka. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA